Zdjęcia do kalendarzy

  • News

Nasze zdjęcia często pojawiają się w kalendarzach. Wydawców, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami współpracować zapraszamy w tym roku! A oto co można u nas zamówić.

Przygotowujemy ilustracje do kalendarzy każdego typu. Mogą to być duże ścienne kalendarze planszowe, kalendarze dodawane jako bonus do czasopism, kalendarze firmowe albo kolorowe wkładki i inserty do kalendarzy książkowych.

Dla wymagających

Szczególnie pod kątem kalendarzy firmowych dla firm z branży gastronomicznej przygotowujemy kalendarzowe sesje zdjęciowe na zamówienie. Może to być na przykład wykonanie 12 różnych zdjęć potraw: każde w innej stylizacji kojarzącej się z danym miesiącem, wykonanie zdjęć tylko z udziałem produktów danej firmy (produkty spożywcze, ceramika stołowa itp.) albo zdjęć takich potraw, które sugerują używanie składników przez firmę produkowanych bądź importowanych (np. przyprawy). Takie kalendarze mogą stanowić prezent promocyjny dla kontrahentów firmy albo dla jej klientów.

Pod kątem sprzedaży

Wydawcom kalendarzy przeznaczonych do sprzedaży w masowych nakładach proponujemy zdjęcia z bazy czyli gotowe, dostępne od ręki. W zależności od posiadanego budżetu można wybierać pośród zdjęć z najnowszych kolekcji (jeszcze nigdy nie publikowanych) albo zdecydować się na zakup fotografii z licencją gwarantującą roczną wyłączność na dane zdjęcie. Oznacza to, że w danym roku (tym, na który przeznaczony jest kalendarz) konkretna, wybrana przez klienta fotografia nie zostanie sprzedana żadnej innej firmie. Dysponujemy także przepisami – mogą to być przepisy spośród puli już posiadanych w naszej bazie albo pisane przez kucharza na wyłączność.

Dla oszczędnych

Wydawcom, którzy chcą zaoszczędzić proponujemy zdjęcia z puli wielokrotnie publikowanych. Takie fotografie nie mogą być objęte wyłącznością (to oznacza, że mogą je kupować wszyscy zainteresowani, w dowolnym czasie), ale za to są dostępne w niskich cenach. Zdjęcia z puli ogólnodostępnych, wielokrotnie publikowanych klienci mogą zamawiać bezpośrednio od nas albo wyszukać samodzielnie w zasobach Agencji BE&W która reprezentuje naszą firmę.

Tematyka zdjęć

Główne działy tematyczne dostępne w naszej bazie to: kuchnia polska, popularne dania kuchni europejskich, potrawy indyjskie, popularne dania i składniki kuchni azjatyckich, świąteczne stylizacje stołów (Wielkanoc, Boże Narodzenie), potrawy z owoców i warzyw sezonowych, słodycze (ciasta, ciastka, torty, słodycze weselne, drobne słodycze dla dzieci, ciasta domowe), przygotowanie potraw (etapy), a także dekoracje florystyczne, kwiaty i elementy dekoracyjne związane z porami roku.

Jak kupować

Klientów zainteresowanych samodzielnym wyszukaniem zdjęć zapraszamy do kontaktu z Agencją BE&W. Telefon: 22 696 68 42 e-mail: anna.babiel@bew.com.pl
Klientów, którzy chcą zamówić sesję zdjęciową do kalendarza albo wybrać zdjęcia na wyłączność zaparaszam do kontaktu ze mną: Andrzej Sierosławski tel: 600 757 036 e-mail: info@fotografia-kulinarna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *