Zakup gotowych zdjęć

W sprzedaży bezpośredniej oferujemy zdjęcia na zasadach rights managed, w tym fotografie z naszych najnowszych kolekcji, nigdy wcześniej nie publikowane i niedostępne w żadnej agencji fotograficznej. Po otrzymaniu zapytania przygotowujemy dla Klienta galerie zdjęć do wyboru wyselekcjonowanych przez naszego fotoedytora według przedstawionych wytycznych.

Nasze zdjęcia można zakupić również za pośrednictwem agencji fotograficznej BE&W

 

Sesja zdjęciowa na zamówienie

W naszym studio, we wskazanym miejscu bądź w plenerze możemy wykonać dowolną kulinarną sesję zdjęciową. W naszym zespole na stałe zatrudniony jest zawodowy kucharz, podczas realizacji niektórych zleceń pracują z nami też cukiernicy albo mistrzowie kuchni specjalizujący się w konkretnej dziedzinie kulinarnej.

Na życzenie Klienta możemy zbudować dekorację w studio, wynająć obiekt w którym zostaną wykonane zdjęcia (kuchnie w różnych aranżacjach, wnętrza apartamentów) albo ograniczyć się do stylizacji stołu, bądź tylko samego talerza – wszystko to zależy wyłącznie od życzenia zleceniodawcy i budżetu przeznaczonego na wykonanie sesji zdjęciowej.

Do wykonania wyceny sesji zdjęciowej na zamówienie i oszacowania czasu potrzebnego na realizację zlecenia potrzebujemy szczegółowych danych na temat oczekiwanych fotografii.

 
www.fotografia-kulinarna.pl | All rights reserved ®